Oferta

GUTTI - Rynny Bydgoszcz

System GUTTI ALURYNNA powstaje bezpośrednio na placu budowy, bez żadnych łączeń i na wymiar dachu. AluRynna nie koroduje i nie rozszczelnia się (aluminium!), a ceny gotowego orynnowania nie przekraczają kosztu najbardziej podstawowego systemu z plastiku!!!

To zdecydowanie najlepsza relacja cena / jakość na rynku systemów rynnowych.

Dysponujemy kilkoma różnymi profilami ALURYNNY, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów i sprawne, szybkie odprowadzenie wody z największego nawet dachu.

Poszczególne profile ALURYNNY są zaprojektowane pod kątem jak największej efektywności przy odprowadzaniu wody deszczowej, a ich rozszerzająca się ku górze budowa pozwala znacznie zwiększyć przepustowość przelewu w miarę zwiększających się opadów deszczu.

Wszystkie profile AluRynny są dostępne w 10 kolorach, uzyskiwanych w procesie coil coating - piecowego nakładania poliamidu na przygotowane specjalnie arkusze aluminium. Dzięki temu kolory są żywe i trwałe oraz nie ulegają korozji i zarysowaniom.

Całość systemu jest kompletna i dopasowana do siebie, co ułatwia montaż i stanowi o estetyce AluRynny.

Zalety systemu

 • Trwałość - Dzięki autorskiej technologii profilowania, najlepszym materiałom oraz nowoczesnej technologii malowania coil coating, aluminiowe systemy rynnowe GUTTI są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.
 • Szczelne - Wielką zaletą systemu GUTTI jest jego spójność i jednolitość. Pojedynczy odcinek rynny może mieć długość nawet 20 metrów, co eliminuje wszelkiego typu łączenia, spawy i złącza. Wyspecjalizowany zespół wytwarza orynnowanie bezpośrednio na placu budowy, dokładnie pod wymiar dachu.
 • Bezpieczne - Wszystkie elementy systemu GUTTI są wykonane z najwyższej jakości materiałów, w nowoczesnej technologii oraz instalowane przez specjalistów. Dzięki temu możemy zagwarantować trwałość systemu oraz jego bezpieczne i efektywne działanie przez długie lata.
 • Solidne - Wykorzystywane przez GUTTI aluminium pokrywa się w technologii coil coating warstwą wyselekcjonowanych lakierów poliamidowych o grubości 25-35 um. Efektem tego procesu są żywe kolory naszych rynien oraz ich wyjątkowa trwałość i odporność na zarysowania. Systemy rynnowe GUTTI posiadają 20 lat gwarancji !!!
 • Estetyczne - Nasze systemy są zarojektowane tak, by harmonijnie nawiązywały do architektury obiektów, czyniąc z orynnowania dodatkowy element dekoracyjny budynku. Rynny dostępne są w formach: Gzyms, tradycyjnej, Classic, lub nowoczesnej Pzyzmy.
  Starannie dobrane akcesoria, niewidoczne haki i mocowania rur spustowych oraz liniowa budowa systemu, sprawia, że ALURYNNY GUTTI są wyjątkową propozycją dla wymagających klientów.
 • Ekonomiczne - Pomimo wszystkich zalet i korzyści wynikających z zastosowania systemu GUTTI, jego koszt nie jest większy niż systemów standardowych, dużo trudniejszych w montażu, użytkowaniu i bardziej awaryjnych. Dodatkową zaletą ALURYNNY są jej walory ekologiczne i czystość systemów aluminiowych, co pozwala na wtórne wykorzystanie wody deszczowej.

Nasze profile

 • GUTTI profil GZYMS 300

  Ten najpopularniejszy profil alurynny jest odpowiedni do odprowadzania wody z małych i średnich dachów, a także altan i budynków gospodarczych. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 125 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium. Ten profil alurynny może być także wykorzystywany jako rynna leżąca.

 • GUTTI profil GZYMS 380

  Większy "brat" najpopularniejszego profilu alurynny został zaprojektowany w celu szybkiego odprowadzenia wody z dużych powierzchni dachowych. Jest odpowiednim rozwiązaniem także w przypadku budynków magazynowych i mniejszych ha; produkcyjnych. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 150 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium. Ten profil alurynny może być także wykorzystywany jako rynna leżąca.

 • GUTTI profil CLASSIC 300

  Bardzo ciekawy profil alurynny, zaprojektowany specjalnie na rynek polskim o tradycyjnym półokrągłym przekroju z dużym potencjałem do odprowadzania wody także ze średnich i dużych dachów. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 150 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium.
  Ten profil alurynny może być także wykorzystywany przy renowacji budynków zabytkowych, sakralnych oraz budownictwie wielorodzinnym. Stanowi idealny zamiennik tradycyjnej rynny stalowej, przy czym jest całkowicie odporny na korozję, kwaśne deszcze i słoną mgłę.

 • GUTTI profil PRYZMA 380

  Najnowszy profil alurynny GUTTI, zaprojektowany by jak najszybciej odprowadzać wodę z dużych i bardzo dużych powierzchni dachowych. Jego nowoczesny wygląd pozwala na idealne dopasowanie do modernistycznych form architektury, może być wykorzystywany także w przypadku hal magazynowych i produkcyjnych, również jako rynna leżąca. Jego efektywność w odprowadzaniu wody deszczowej jest wyższa niż porównywalnej rynny półokrągłej o średnicy 180 mm, ze względu na brak łączeń wyhamowujących wodę oraz specyfikę struktury powlekanego aluminium.

Kolory

Rury spustowe

Rury "Gzyms"