O firmie

GUTTI - Rynny Grudziądz

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem rynien aluminiowych w systemie ciągnionym GUTTI ALURYNNA na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz obszaru w promieniu ok 100 km wokół naszej siedziby w Łasinie, czyli miedzy innymi Iława, Ostróda, Kwidzyn, Malbork, Brodnica.

Rynny dachowe są jednym z najważniejszych składników budynku. Efektywnie odprowadzą nadmiar wody z postaci pokrycia dachowego podczas opadów atmosferycznych. Wspiera to w utrzymaniu klarowności elewacji a także ubezpiecza przed jej wczesnym zużyciem.
Rynny w systemie nieustającym cechują się także bardzo łatwym procesem instalacji. Montuje się je na odcinkach nie dłuższych niż 20m. W obszarze spustu tzw, sztucera wykonuje się otwór który jest miejscem dalszego odprowadzania wody. Instaluje się go nitami zrywalnymi od 3 do 4 milimetrów. Kresy rynny zaślepiają denka prawe a także lewe instalowane także za pomocą nitów bądź sprzęgów.

Największą trwałość przeciwrdzewną cechują się rynny zrobione z miedzi jak również aluminium.

System rynien ciągłych został| stworzony w USA w latach 60-tych, a aktualnie od 20 lat wkracza na nasz a także pobliskie rynki. Jego niewątpliwymi korzyściami są niska cena jak również prostota montażu. Detale montażowe są niezauważalne gołym okiem ponieważ zlokalizowane są od strony elewacji.

Układ ten jest jednym z najkorzystniejszych programów odprowadzenia nadmiaru wody z dachu. Program rynien nieprzerwanych zezwala na wytworzenie dowolnej długości rynny z przyczyny tego, że maszyny konieczne do wytworzenia adekwatnej długości rynny przewożone są na plac budowy.

Rynny w systemie nieprzerwanym, które są jednymi z najlepszych systemów rynnowych możliwych do nabycia na rynku. Układ ten cechuje się bardzo wielką odpornością na korozję a także faktory atmosferyczne. Największą korzyścią tego programu jest deficyt jakichkolwiek połączeń. Rury te są bowiem sporządzane bezpośrednio na terenie konstrukcji już na ustaloną potrzebną długość.

Koszt gotowego systemu GUTTI ALURYNNA , pozwala kształtować cenę systemu na poziomie typowego, podstawowego orynnowania z PCV najpopularniejszych producentów dostepnych w Polsce.

To zdecydowanie najlepsza relacja cena / jakość na rynku systemów rynnowych.

Dysponujemy kilkoma różnymi profilami ALURYNNY, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów i sprawne, szybkie odprowadzenie wody z największego nawet dachu.
Całość systemu jest kompletna i dopasowana do siebie, co ułatwia montaż i stanowi o estetyce AluRynny.

Naszym celem jest zdobycie polskiego rynku systemów odprowadzania wody deszczowej dla czystego, lekkiego i ekonomicznego materiału jakim jest aluminium.

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz naszymi , w celu przygotowania projektu i wyceny systemy oraz uzgodnienia terminu realizacji.

Z AluRynną Gutti zapomnisz o deszczu!